WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
Walne Zebranie Członków
     Zarząd zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Pokoju, które odbędzie się w siedzibie Hospicjum w dniu 20.06.2017 o godz. 18:00.
 
Pola Nadziei 2017
Pola Nadziei 2017 - czas pomagania    Z radością podsumowujemy tegoroczną kampanię "Pola Nadziei", w której tarnogórskie Hospicjum zebrało kwotę 33 197,90 zł. W tym roku zbiórki przy tarnogórskich parafiach odbyły się 26.03 oraz 2.04. Chcemy podziękować Wolontariuszom i Członkom Stowarzyszenia za aktywny udział w akcji, którzy niejednokrotnie odwiedzali kilka kościołów w ciągu jednego dnia. Serdecznie podziękowania dla wszystkich darczyńców, który zechcieli wesprzeć działalność Hospicjum. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na środki opatrunkowe oraz sprzęt medyczny.
O Kampanii

    Od kilkunastu lat coroczna kampania organizowana przez Fundacje Hospicyjną z Gdańska. W każdym roku kampania zwraca uwagę na inny problem np. związany z osobami starszymi, potrzebą wolontariatu, osobami z chorobą nowotworową lub z rodzinami osieroconymi. Problemy i zagadnienia poruszają nie tylko aspektu fizycznego czy finansowego, ale również duchowego i emocjonalnego. Akcję najczęściej rozpoczynają się  na jesień i kończą się późną wiosną. 

Dzień Skupienia

    Hospicjum Królowej Pokoju serdecznie zaprasza Wolontariuszy, Pracowników i wszystkich sympatyków Stowarzyszenia na Dzień Skupienia, który w tym roku odbędzie się w Tarnowskich Górach w dniu 25.03.2017. Rozpoczęcie Dnia Skupienia będzie miało miejsce o godz. 14:00 w Kościele św. Kamila (stary kościół). W ramach spotkania przewidziane są:

  • Droga Krzyżowa
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • Msza Święta
  • Spotkanie przy kawie w salkach.
Spotkanie z Mikołajem 2016
 Spotkanie z św. Mikołajem - Galeria   Podobnie jak w ubiegłych latach, również w tym roku udało się zorganizować spotkanie mikołajkowe dla Wolontariuszy i pracowników tarnogórskiego Hospicjum. Spotkanie odbyło się 9.12.2016 w salkach przy parafii pw. Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Tarnowskich Górach. Dziękujemy wszystkich zaangażowanym w organizację spotkania, ale również sponsorom i darczyńcą, który pomogli ufundować upominki świąteczne.
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 10 - 18 z 84