WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
Spotkanie rodzin osieroconych
Spotkanie rekreacyjno - modlitewne

   W dniu 27.08.2013 przy parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie rekreacyjno - modlitewne dla rodzin osieroconych i wolontariuszy. Jak co roku Hospicjum organizuje takie spotkanie by wzmocnić więzi z rodzinami osieroconymi, a także pomodlić się za wszystkich zmarłych podopiecznych. Podczas tegorocznego spotkania odbyła się Msza św., której przewodniczył o. Mariusz Wardęga. Po mszy nastąpiła część rekreacyjna. Podczas spotkania przy ognisku wystąpiła przy parafialna orkiestra dęta wraz z ok. 40-sto minutowym repertuarem. Dalszą oprawę muzyczną zapewnił zespół państwa Zakrzewskich.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Podziękowanie

     Hospicjum Królowej Pokoju jako Organizacja Pożytku Publicznego chciałoby szczególnie podziękować wszystkim podatnikom, którzy zdecydowali przekazać się 1% podatku w 2013 roku na potrzeby naszego stowarzyszenia. Oczywiście największym wsparciem cieszymy się wśród tarnogórzan, co jest zrozumiałe, gdyż tam najczęściej działamy i obejmujemy opieką chorych. Nie mniej jednak dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas wspomóc.

    Jest dla nas budujące również to, że wiele ludzi przekazuje darowizny bezpośrednio na konto i w taki sposób wspierają Hospicjum. W imieniu całego Zarządu oraz wszystkich Wolontariuszy i podopiecznych Hospicjum serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. To dzięki Wam (darczyńcom i ofiarodawcą) wciąż działamy i możemy się rozwijać.

 

Koncert Noworoczny 2013

 

thumb_img_0806.jpg
thumb_img_0800.jpg
thumb_img_0809.jpg
thumb_img_0812.jpg
 

Koncert Noworoczny
thumb_img_0805.jpg
   Dnia 6.01.2013 w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach odbył się Koncert Noworoczny Chóru "Kolejarz", który cyklicznie wspiera działania tarnogórskiego Hospicjum. W tym dniu Chór "Kolejarz" zaprezentował pięknie wykonane kolędy m.in: "Wśród nocnej ciszy", "Bracia patrzcie jeno", "Dlaczego dzisiaj". Oprócz tego chór zaprezentował pieśni związane z okresem bożonarodzeniowym tj. "Jiggle Bells", "Już my chrześcijanie". Za pięknie wykonane utwory oraz współpracę z Hospicjum Królowej Pokoju serdecznie dziękujemy chórowi "Kolejarz". Dziękujemy również wszystkim darczyńcom za wszelkie datki.
Zdjęcia z koncertu dostępne w Galerii.
 
Spotkanie rekreacyjno - modlitewne
Kościół w Sowicach

   Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny osierocone oraz wolontariuszy na spotkanie rekreacyjno - modlitewne, które odbędzie się dnia 27.08.2013 (wtorek) przy kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Tarnowskich Górach (Sowice) ul. Ks. Jana Rudola 7 - początek o godz. 16:00.

   W czasie spotkania odbędzie się Msza św. za zmarłych podopiecznych oraz ich rodziny. W planie spotkania jest również występ parafialnej orkiestry dętej oraz spotkanie przy grillu i kiełbasce w ogrodzie przy Probostwie.

Serdecznie Zapraszamy

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 37 - 45 z 84