WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
Spotkanie modlitewno-rekreacyjne
    W ostatnim tygodniu sierpnia (25.08.2014) odbyło się już coroczne spotkanie modlitewno - rekreacyjne dla Rodzin osieroconych i Wolontariuszy. Spotkanie rozpoczęło się Msza Św. w kościele w Sowicach - którą odprawiał sam proboszcz. Dzięki jego uprzejmości druga część uroczystości, ta bardziej "dla ciała", odbyła się w ogrodzie przy probostwie. Oprawę muzyczną podczas biesiadowania zapewnił zespół "Beata i Marcin". Dla każdego uczestnika był słodki poczęstunek w formie ciasta i kawy/herbaty oraz kiełbaska z grilla. Całość  przebiegla w bardzo miłej atmosferze, można powiedzieć, że nawet rodzinnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie oraz pomoc osobom zaangażowanym.
 
Pola Nadziei 2014

 

Zbiórka przy kościele w Strzybnicy
Zbiórka przy kościele w Strzybnicy
Zbiórka przy kościele w Strzybnicy
Zbiórka przy kościele w Strzybnicy
 Zbiórka przy kościele w Strzybnicy Zbiórka przy kościele św. Marcina
 Zbiórka przy kościele św. Marcina Zbiórka przy kościele św. Marcina
 Zbiórka przy kościele św. Marcina
 Zbiórka przy kościele św. Marcina
 Praca wre również w siedzibie. Wielkie liczenie
 

Podsumowanie Pola Nadziei 2014

     Fotoreportaż z akcji Pola Nadziei 2014W dniach dniach 30.03 oraz 6.04.2014 odbyły się zbiórki pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei.  Akcja była przeprowadzana przy tarnogórskich parafiach. W całej akcji współudział wzięło ok. 80 wolontariuszy z tarnogórskich szkół gimnazjalnych i średnich. Podczas obu zbiórek udało się zebrać kwotę 20 276,5 zł i 6 euro, która zostanie wykorzystana na potrzeby podopiecznych Hospicjum Królowej Pokoju.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za zaangażowanie i poświęcony czasu. Dziękujemy również wszystkim ofiarodawcą. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia krótkiego fotoreportażu z akcji.

Zostań Wolontariuszem

   Chcielibyśmy wszystkich chętne osoby: młodzież, dorosłych oraz osoby starsze zaprosić do wolontariatu hospicyjnego. Cały czas poszukujemy osób, które chcą poświecić trochę swojego czasu na potrzebę i radość innych. W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka zgłoszeń z czego jesteśmy bardzo dumni. Po ostatnich uwagach o problemie zgłoszenia się przez internet, wprowadziliśmy pewne poprawki i nie powinno być już z nimi problemów.

Serdecznie zapraszamy

Pola Nadziei !

     Hospicjum Królowej Pokoju ma przyjemność zaprosić wszystkich, którzy  chcieliby Pola Nadziei - dowiedz się więcejwesprzeć działalność Hospicjum do czynnego udziału w akcji Pola Nadziei. Wolontariusze oraz Członkowie Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Pokoju w najbliższe dwie niedziele będą zbierać datki przy tarnogórskich parafiach na rzecz hospicjum. Więcej informacji na temat samej akcji oraz jej przebiegu można znaleźć w linku.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 28 - 36 z 84