WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
OPP - 1% Podatku
     Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Pokoju składa serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za hojne wsparcie naszej działalności dzięki środkom przekazanym za pośrednictwem odpisu 1% podatku oraz dobrowolnym darowizną. Pozyskane w ten sposób fundusze są nieocenionym źródłem pomocy ułatwiającym nasze funkcjonowanie.
 
Remont zmierza ku końcowi...

    Wielkimi krokami zbliża się koniec remontu naszej siedziby. Obecnie w pracach pomagają nam uczniowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego - Konrad Trojanowski, Adrian Kuśpiet i Tomasz Bieliński z Krupskiego Młyna pod czujnym okiem wychowawcy Pana Bartłomieja Janika. 

thumb_aq1.jpgthumb_aq2.jpg
 

Serdecznie dziękujemy!

Kalety - Truszczyca 2015

 

thumb_obraz_002.jpg
thumb_obraz_006.jpg
 thumb_obraz_008.jpg thumb_obraz_009.jpg
 thumb_obraz_012.jpg thumb_obraz_010.jpg
 thumb_obraz_016.jpg
 thumb_obraz_015.jpg
 thumb_obraz_017.jpg thumb_obraz_021.jpg
 thumb_obraz_027.jpg thumb_obraz_030.jpg
      

Spotkanie rodzin

     Już coroczną tradycją stało się spotkanie modlitewno - rekreacyjne dla rodzin osieroconych i wolontariuszy, które odbywa się z końcem lata. W tym roku spotkanie odbyło się 5 września w uroczym miejscu jakim jest Leśnictwo Truszczyca w okolicy Kalet. Wspólne popołudnie rozpoczęło się Mszą Św. koncelebrowaną przez naszego kapelana o. Mariusza. Po uczcie duchowej i wspólnym śpiewie miała miejsce druga część spotkania - "coś dla ciała". Gości częstowano kawą i ciastem. Kwintesencją wieczoru była szynka i indyk po staropolsku podawane przy oprawie muzycznej. Zapraszamy do krótkiej galerii ze spotkania.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok !

Podsumowanie Pól Nadziei cz. 2

   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji Pola Nadziei za złożone datki. Jest nam bardzo miło, że kolejny raz wspólnymi siłami zebraliśmy jeszcze więcej pieniążków niż rok temu. W drugiej części akcji (dekanat centrum, zachód oraz parafie w Radzionkowie - Rojca i w Miasteczku Śl.) Wolontariuszom udało się zebrać kwotę 19045,2 zł, co sumarycznie w całej akcji daje kwotę 29129,2 zł oraz 1,8 Euro. 

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Wolontariuszom

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 19 - 27 z 84